Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Віталія Роспопова з нагоди Дня рятівника

з нагоди Дня рятівника

Шановні рятівники та ветерани служби цивільного захисту!

17 вересня – свято сильних, мужніх і відважних людей, які надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, захищають природні багатства та матеріальні цінності від проявів стихії і техногенних катастроф.

Їхній девіз — «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». І він як найкраще відображає нелегкі будні рятівників. Вони попереджають та ліквідують пожежі, аварії та катастрофи, знешкоджують боєприпаси, рятують людей на воді, виносять з вогню, дістають з-під уламків. І це далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби. З якими тільки негараздами не звертаються по телефону 101.

У цей день ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров'ям, а іноді й життям, приходить на допомогу людям, які опинилися у небезпеці.

Кожний ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.

Щиро дякую вам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду.

Сердечно зичу міцного здоров'я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у вашій сповненій тривог та небезпек службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України!

З повагою,

голова районної

державної адміністрації                                                   Віталій Роспопов