Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Віталія Роспопова з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистських окупантів з території Гребінківщини

з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистських окупантів з території Гребінківщини

Шановні гребінківці! Дорогі ветерани!

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності. Минають роки, змінюються покоління, але пам'ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. гребінківціі ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Ви багато разів дивились у очі смерті, втрачали бойових побратимів, однак мужньо боролися за кожен клаптик рідної землі. Ваша воля до перемоги, сміливість знищили підступні наміри ворога. І в цей нелегкий час є прикладом для сучасних захисників України.

Вічна Вам слава за те, що відстояли свободу й честь, незалежність нашої Батьківщини, зуміли здолати потужний натиск ворога. Ваш подвиг завжди буде прикладом служіння Вітчизні, взірцем патріотизму і самопожертви заради миру на землі.

Сердечно вітаю Вас, ветеранів, всіх жителів Гребінківщини зі святом визволення від нацистських загарбників. Міцного здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Щиро дякую усім ветеранам Другої світової війни, учасникам визвольної боротьби, сучасним героям за самовідданість і любов до Батьківщини.

Честь вам і слава!

Слава Україні!

З повагою,

голова районної