Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Віталія Роспопова з нагоди Дня Соборності України

Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації

Віталія Роспопова з нагоди Дня Соборності України

Шановні гребінківці!

Двадцяте століття залишило нам у спадок події минулого, які не втрачають своєї актуальності, потребують осмислення історичного досвіду боротьби українського народу за державність, свободу та незалежність.

101 рік тому на Софійській площі здійснилась заповітна мрія поколінь українських патріотів - проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Ті важливі історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної демократичної України та утвердження національної ідеї.

Мирним небом над нашими головами ми завдячуємо героям, які ціною власного життя боронять щохвилини кордони України і тим, хто загинув за незалежність держави у далекому минулому. Вічна пам'ять полеглим, вічна шана живим!

Сьогодні ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

З нагоди свята бажаю усім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Слава Україні!

голова районної

державної адміністрації                                                                     Віталій Роспопов