Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Віталія Роспопова з нагоди Дня вчителя.

Шановні працівники освіти!

Ваше професійне свято є воістину всенародним, адже всі ми родом із дитинства, у кожного за плечима  безтурботне, цікаве, дзвінке шкільне життя!

Бути вчителем, стояти у витоків долі своїх учнів, дивитись, як із року в рік вони підростають, мужніють та розумнішають, насичуючись від вас знаннями та життєвою мудрістю – що може бути прекраснішим за таку професію?!

Ми всі родом із дитинства і добре пам’ятаємо, як  після нашого найпершого дзвоника ви взяли нас за руку і повели у великий і неосяжний світ знань, як наполегливо  вчили нас тому, без чого неможливо називатись освіченою людиною.

Професія вчителя — одна з найбільш благородних і шанованих. І нехай сьогодні життєві негаразди часом змушують багатьох педагогів задуматися про правильність свого вибору, все ж справжні вчителі не опускають рук і продовжують щедро ділитися знаннями з підростаючим поколінням.

Дякуємо вам за вашу працю і величезну турботу, за те, що навчили писати без помилок, любити і дружити, прощати і вірити!

Міцного  здоров'я вам, професійних і творчих успіхів, втілення в життя всіх задуманих справ, допитливих, вдячних, талановитих і небайдужих вихованців !

З Днем Вчителя!

З повагою

голова райдержадміністрації                                     Віталій Роспопов