Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Віталія Роспопова з Новим роком та Різдвом Христовим

з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Гребінківщини!

Від усього серця радий вітати усіх вас зі святами, що миром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим 2020-м роком та Різдвом Христовим!

Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. 2019 рік був складним, але щедрим на добрі справи, багатим на пам’ятні події. Багато у чому ми досягли успіху, але окремі завдання чекають вирішення в майбутньому.

Переконаний, не зважаючи на труднощі й проблеми, незмінними залишаться у нашому житті такі цінності, як людська гідність, патріотизм, честь, любов, дружба, співчуття і віра у щасливе майбутнє. Новий рік – це час нових сподівань, здійснення заповітних бажань, символ оновлення і змін. Тому я твердо вірю, що у 2020 році ми зможемо успішно реалізувати важливі завдання, будемо терпимі і толерантні один до одного, щоденною працею перетворювати мрії у реальність.

Від усієї душі зичу усім вам миру, щасливої долі, міцного здоров’я, добра й благополуччя. Нехай ваша праця буде корисною та потрібною людям, а перемоги – вагомими та переконливими. Бажаю, щоб кожен день нового року наповнювався цікавими справами, теплом і спокоєм світилися вікна ваших осель, а негаразди обходили їх стороною.

Щасти вам у всіх добрих починаннях в ім’я добробуту та процвітання рідного краю, рідної України!

З Новим 2020 роком!

З найкращими побажаннями,

Голова районної державної адміністрації                                                     Віталій Роспопов