Вітання голови Гребінківської районної державної аміністрації Олександра Князєва з Днем працівників залізничного транспорту

з Днем працівників залізничного транспорту

Шановні працівники залізничного транспорту!

Щиро вітаю Вас з професійним святом, – Днем залізничника!

В Україні залізниця є основним шляхом вантажоперевезень і одним з найдешевших способів пасажироперевезень. А для Гребінківщини ще й містоутворюючою галуззю, адже місто Гребінка виросло навколо залізничного вузла.

День залізничника України відзначають майже 310 000 працівників галузі. Вони обслуговують 22 тисячі кілометрів залізничних шляхів, 1447 станцій.

На всіх етапах розвитку залізничники завжди відзначаються професійною майстерністю, самовідданістю, сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов’язку.

У день професійного свята бажаю всім прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.

голова райдержадміністрації                  Олександр Князєв