Вітання голови Гребінківської районної дкржавної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Дня захисників України

Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди

Дня захисників України

Шановні захисники України!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва! Ці свята відзначаються в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Сьогодні День захисника України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю  на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ.  Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії  України бере  приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та  батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Ми пам’ятаємо всіх полеглих земляків, вони без перебільшення – герої, ми шануємо тих, хто вже демобілізований, але не слід забувати й волонтерів. Вони – прості люди, які на другий план відклали особисте життя, адже не просто вболівають за майбутнє країни, вони мають незламну віру в перемогу і щодня роблять кроки для того, щоб наша армія та бійці були забезпечені всім необхідним.

Шановні захисники України! Дякую вам за відданість нашій державі та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною!

Бажаю вам міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі!

голова райдержадміністрації                                    Олександр Князєв