Зміна реквізитів рахунків для зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Зміна реквізитів рахунків для зарахування коштів єдиного внеску

на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Головне управління ДПС у Полтавській області звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що з 1-го жовтня 2019 року функціонуватимуть нові рахунки 3719 за стандартом IBAN в АС «Є-Казна Доходи» для сплати єдиного внеску, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку – 899998).

Граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню єдиного внеску, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві спливає 30-го вересня 2019 року.

Починаючи з 1-го жовтня 2019 року кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню єдиного внеску, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Нові реквізити рахунків для зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування розміщено на головній сторінці субсайту Територіальних органів ДПС у Полтавській області офіційного порталу ДПС України у рубриці «Бюджетні рахунки» за посиланням  http://poltava.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Головне управління ДПС у Полтавській області