Звернення голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Версія для друкуВерсія для друку

Звернення голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва

з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

 

Шановні земляки!

79 років тому на нашу землю прийшла кривава війна, яка забрала мільйони життів українців, увійшла в кожен дім, в кожну родину.

Територія України була одним з вирішальних театрів бойових дій, де двічі прокотилися смертоносні фронтові вали.

Цей трагічний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. 

Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас. Вони передаються від батьків до дітей, з покоління у покоління. 

Схиляємо свої голови перед світлою пам’яттю тих, хто загинув на фронтах війни, і тих, хто повернувся живим, але не дожив до наших днів. Схиляємося у зажурі, вшановуючи невинно знищених людей в коцтаборах, у наших селах та містах. Вічна слава і вічна пошана кожному, хто ціною життя відстоював право на свободу і незалежність нашої держави. 

Українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи прагнення до свободи дають гідну відсіч агресору, захищаючи нашу державність та територіальну цілісність.

 

Шановні земляки, нехай у нашому житті не повторяться жахливі події воєнного лихоліття. Хай завжди  буде сонячне і безхмарне небо, а в наших домівках панують мир, добробут і щастя!

 

Вічна пам’ять загиблим!

Довгих років життя та шана ветеранам!

 

З повагою

голова районної державної адміністрації                                                      Олександр Князєв

 

Наверх ↑