Звернення голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Дня пам'яті захисників України

Шановні гребінківці!
29 серпня у нашій країні вдруге відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Це День пошани і увічнення героїзму всіх військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, тих, хто боровся за свою землю і відстоював суверенітет України.
Ситуація в нашій країні зараз, на жаль, залишається досить напруженою. Але боротьба за перемогу стала всенародним рухом, справою кожного жителя України і ми разом все подолаємо.
На жаль, жодна війна не обходиться без втрат. Дехто повернувся додому з пораненнями, здобув інвалідність, а дехто назавжди залишився у тій війні. Неможливо змиритися з несправедливою долею, що була уготована молодим, повним сил та патріотизму хлопцям, що встали на захист рідної землі.
Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про цих героїв, котрі життя віддали, захищаючи Україну. Ми також не маємо права забувати про їх осиротілі родини, про тих, хто вижив і потребує нашої з вами уваги, підтримки та допомоги.
Схиляю голову перед подвигом захисників, дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.
Слава Україні! Героям Слава!

З повагою та вдячністю,
голова районної державної адміністрації