Звернення голови районної державної адміністрації Віталія Роспопова з нагоди 100-річчя бою під Крутами

Звернення голови районної державної адміністрації Віталія Роспопова

з нагоди 100-річчя бою під Крутами

Шановні гребінківці!

29 січня Україна вшановує 100-річчя бою під Крутами. Ця подія назавжди увійшла до національного літопису. 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути поблизу села з символічною назвою Пам’ятне на відстані 130 кілометрів від Києва відбулась легендарна битва.

Близько 400 майже неозброєних київських гімназистів, студентів та курсантів стали на шляху чотирьохтисячного більшовицького війська, яке мало на меті потопити в крові столицю новонародженої Української держави. Найвищою ціною своїх молодих життів патріоти України затримали ворога. Минуло 100 років, і сьогодні славні послідовники героїв Крут так само мужньо і самовіддано боронять Батьківщину від посягань на територіальну цілісність і незалежність. Із покоління в покоління нашому народові передається прагнення до незалежності, мужність та незламність духу.

І сьогодні ми віддаємо шану не лише Героям 1918 року, але й усім мужнім українцям, які захищали й захищають нашу державу.

Вічна слава Героям України!

голова районної

Віталій Роспопов