Декларування доходів

Версія для друкуВерсія для друку

Відомості про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру заступника голови районної державної адміністрації Роспопова В.В.

за 2015 рік

 

На виконання розділу VII Закону України "Про запобігання корупції", ст. 12 Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" публікуємо відомості, зазначені  у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру голови районної державної адміністрації Роспопова В.В. за 2015 рік:

Загальна сума сукупного доходу Роспопова В.В., одержаного (нарахованого) з джерел в Україні склала 74814 грн. Сума сукупного доходу членів сім’ї одержаного (нарахованого) з джерел в Україні  склала 48407 грн.

В оренді чи на іншому праві користування декларанта та членів його сім'ї  перебуває квартира  загальною площею 64 кв.м.

 

 

 

Відомості про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру першого заступника голови районної державної адміністрації Запорожця С.В.

за 2015 рік

 

На виконання розділу VII Закону України "Про запобігання корупції", ст. 12 Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" публікуємо відомості, зазначені  у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру першого заступника голови районної державної адміністрації Запорожця С.В. за 2015 рік:

Загальна сума сукупного доходу Запорожця С.В., одержаного (нарахованого) з джерел в Україні склала 37409 грн. Сума сукупного доходу членів сім’ї одержаного (нарахованого) з джерел в Україні  склала 33376 грн.

В оренді чи на іншому праві користування декларанта та членів його сім'ї  перебуває квартира  загальною площею 37,1 кв.м.

 

 

Відомості про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру заступника голови районної державної адміністрації Князєва О.В.

за 2015 рік

 

На виконання розділу VII Закону України "Про запобігання корупції", ст. 12 Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" публікуємо відомості, зазначені  у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру заступника голови районної державної адміністрації Князєва О.В. за 2015 рік:

Загальна сума сукупного доходу Князєва О.В., одержаного (нарахованого) з джерел в Україні склала 139187 грн. Сума сукупного доходу членів сім’ї одержаного (нарахованого) з джерел в Україні  склала 103235 грн.

В оренді чи на іншому праві користування декларанта та членів його сім'ї  перебуває житловий будинок  загальною площею 82,7 кв.м.,  інше нерухоме майно  загальною площею 85,3 кв.м.

У власності декларанта перебуває транспортний засіб  DAEWOO Nexia 2007 року випуску.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наверх ↑