Перелік суб’єктів надання адміністративних послуг, що надають адміністративні послуги через Центр

Перелік суб’єктів надання адміністративних послуг, що надають адміністративні послуги через Центр:

1. Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

2. Управління соціального захисту населення Гребінківської райдержадміністрації

3. Гребінківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області.

4. Гребінківський районний сектор Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області.

5. Відділ у Гребінківському районі Міжрайонного управління у Гребінківському та Пирятинському районах Держгеокадастру у Полтавській області.

6. Гребінківський районний сектор Управління Державної служби надзвичайних ситуацій  України в Полтавській області.

7. Державний реєстратор відділу економічного розвитку і торгівлі Гребінківської райдержадміністрації.

8. Відділ ведення реєстру громади виконавчого комітету Гребінківської міської ради