Перелік суб’єктів надання адміністративних послуг, що надають адміністративні послуги через Центр

Перелік суб’єктів надання адміністративних послуг, що надають адміністративні послуги через Центр:

1. Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

2. Лубенське міжрайонне управління  Держсанепідслужби в Полтавській області.

5. Управління ветеринарної медицини у Гребінківському районі

6. Гребінківський районний сектор Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області.

7. Відділ Держu в Гребінківському районі.

8. Гребінківський районний сектор Управління Державної служби надзвичайних ситуацій  України в Полтавській області.

9.  Відділ ДАІ  Гребінківського району УМВС України в Полтавській області.

10. Державний реєстратор відділу економічного розвитку......... служба Гребінківського районного управління юстиції.

11.Відділ ведення реєстру громади виконавчого комітету Гребінківської міської ради