Повторне відстеження розпорядження голови РДА № 304

Звіт

про відстеження результативності регуляторного акта

1. Вид і назва регуляторного акта:

Розпорядження голови Гребінківської  районної державної адміністрації : «Про затвердження середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і інвалідів війни»  від 15.06.2012 року № 304.

2. Виконавець заходів відстеження:

Гребінківська районна державна адміністрація.

3. Цілі прийняття акта:

Прийняття даного розпорядження дає змогу: надавати ритуальні послуги для безоплатного поховання учасників бойових дій та інвалідів війни, відшкодовувати витрати за надання ритуальних послуг в межах граничної вартості, передбаченої цим розпорядженням організаціям – надавачам послуг на підставі поданих та отриманих належним чином документів.

4. Строки виконання заходів з відстеження:

15.06.2012 року по 15.06.2013 року.

5. Тип відстеження:

Повторне відстеження.

6. Метод одержання результатів відстеження:

Статистичний, соціологічний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Відстеження результативності цього регуляторного акту здійснювалась шляхом аналізу офіційної звітності щодо використання коштів обласного бюджету на відшкодування витрат при здійсненні поховання учасників бойових дій та кількості осіб, яким відшкодовані ці витрати безпосередньо.

Якісні показники цього регуляторного акту були отримані шляхом соціологічного опитування осіб, яким відшкодовувались витрати на поховання учасників бойових дій.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності:

За період дії розпорядження на протязі року управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації було відшкодовано організаціям – надавачам послуг, а також безпосередньо особам, які здійснили поховання учасників бойових дій, кошти субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам в сумі   15017 грн. для поховання 19 осіб.

Вартість послуг відшкодовувалась в повному обсязі в межах середньої ціни 790 грн. на поховання однієї особи.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту:

З введенням в дію розпорядження голови райдержадміністрації від 15.06.2012 року № 304 «Про затвердження  середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і інвалідів війни» надало можливість здійснювати конкретні заходи, спрямовані на проведення державної політики соціального захисту щодо осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та учасників бойових дій.

Начальник управління праці та соціального

захисту населення райдержадміністрації                                                                                                                     С.М. Цимбал