Про підсумки роботи щодо підбору вступників до Національної академії державного управління при Президентові України в 2015 році та завдання на 2016 рік

Відповідно до Указу Президента України від 01.02.2012 року № 45/2012 «Про Стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки»,  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від  01.04.2013 року № 255 «Про затвердження положень про прийом, стажування в органах державної влади і органах місцевого самоврядування слухачів, працевлаштування випускників Національної академії державного управління при Президентові України, а також переліку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, в яких проводиться у 2013-2018 роках стажування слухачів Національної академії» (зі змінами), професіоналізація державної служби  здійснюється насамперед  через систему професійного навчання державних службовців, розширення підготовки та перепідготовки державних службовців за  спеціальністю «Державне управління» та за спеціалізаціями з економіки, права, а також соціальної, гуманітарної та кадрової політики,  удосконалення підготовки та підвищення кваліфікації кадрового резерву і новопризначених  державних службовців. З цією метою в райдержадміністрації проводиться систематична робота щодо формування кадрового резерву на посади державних службовців та підбору вступників до Національної академії державного управління при Президентові України.

Відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації проводиться робота щодо підбору вступників до Національної академії державного управління при Президентові України. Так, до вступу до Харківського регіонального інституту НАДУ у 2015 році рекомендовано 4 особи (на заочну форму навчання).

До вступу до Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка у 2015 році рекомендована 1 особа на заочне відділення за спеціальністю «Державна служба.

У Харківському регіональному інституті Національної академії на даний час навчаються 4 особи. В 2015 році закінчили Харківський регіональному інститут НАДУ 2 особи.

Всього з 2004 року, за направленням районної державної адміністрації, в Національній академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутах здобули вищу освіту за напрямом «Державне управління» 22 особи.

Відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації складено список осіб, що бажають отримати другу вищу освіту за напрямом «Державне управління». У 2016 році заплановано рекомендувати до вступу на навчання до Харківського регіонального інституту державного управління  Національної академії державного управління при Президентові України 2 осіб.