Про план роботи МКМР на 2016 рік

Про план роботи мкмр на 2016 рік

Як відомо основою в організації діяльності МКМР при Гребінківській райдержадміністрації є планування роботи.

План роботи МКМР при Гребінківській райдержадміністрації на 2016 рік складений з врахуванням пропозицій членів Ради. Відповідальним секретарем МКМР опрацьовано пропозиції і складено план роботи МКМР при Гребінківській райдержадміністрації на 2016рік,

План  роботи МКМР при Гребінківській райдержадміністрації на 2016 рік включає дві частини: питання організаційної та методичної роботи.

До організаційної частини входять:

Організаційна робота:

1.      Підготувати та розглянути на засіданнях  МКМР при Гребінківській райдержадміністрації з правової освіти населення питання:

Лютий

1.    Інформація про виконання Програми правової освіти населення на 2011-2015 роки Гребінківського району за 2015 рік.

управління юстиції

2.    Про виконання плану роботи МКМР при Гребінківській райдержадміністрації з правової освіти населення у 2015 році.

Юридичний сектор

Гребінківської райдержадміністрації

3.      Про виконання рекомендацій міжвідомчої координаційно – методичної ради з правової освіти населення при Гребінківській райдержадміністрації у 2015році.

управління юстиції

4.      Про підведення підсумків Місячника правових знань та Всеукраїнського тижня права

Відділ освіти молоді та

спорту райдержадміністрації

Квітень

1.    Про здійснення вивчення, узагальнення та поширення позитивного досвіду з викладання правознавства та виховання молоді в навчальних закладах Гребінківського району.

управління юстиції

2.    Про роботу щодо протидії негативному впливу інформаційної пропаганди іноземних та вітчизняних засобів масової інформації та об`єднання українського суспільства навколо ідеї державності.

Сектор з питань внутрішньої політики,

зв’язків з громадськістю, у справах преси та

інформації апарату райдержадміністрації

3. Про організацію та проведення правоосвітніх заходів присвячених відзначенню Дня Конституції України, Дня незалежності України у районі.

Липень

1.      Про інформаційну та дозвільно - просвітницьку діяльність закладів культури району з популяризації правових знань.

управління юстиції

2.      Про стан виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» на території Гребінківського району.

управління юстиції

3.   Про правовий та соціальний захист бійців АТО.

Управління праці та соціального

захисту населення райдержадміністрації

управління юстиції

1.      Про стан профілактики правопорушень неповнолітніми.

Служба у справах дітей

райдержадміністрації

2.       Про стан роботи в районі із роз`яснення законодавства України щодо захисту прав інтелектуальної власності.

Гребінківської райдержадміністрації

3.      Обговорення та затвердження плану роботи МКМР при Гребінківській райдержадміністрації з правової освіти населення на 2017рік.

управління юстиції

До методичної частини входять: перелік правоосвітніх заходів, які планується організувати у 2016 році  членами МКМР, зокрема:

1.       Організувати вивчення рекомендацій Полтавської обласної МКМР з правової освіти населення.

Постійно                                                                                                                            Гребінківське районне

управління юстиції

2.       Вживати заходів щодо підвищення рівня правових знань державних службовців, керівників та спеціалістів підприємств, установ, організацій, юрисконсультів.

Постійно                                                                                                               Гребінківське районне

управління юстиції

3.       Продовжити роботу по роз'ясненню в засобах масової інформації змін у чинному законодавстві, висвітленню цікавих форм правоосвітньої роботи у навчальних закладах та закладах культури міста.

Постійно                                                                                                         Відділ освіти

Гребінківське радіомовлення

Районна газета «Гребінчин край»

Районна телестудія «Гребінка»

управління юстиції

4.       Проводити щорічні спільні огляди-конкурси на кращу організацію навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах району, проводити тижні, місячники, олімпіади правових знань.

Постійно                                                                                                                    Гребінківське районне

управління юстиції

Відділ освіти, молоді та спорту

Гребінківської райдержадміністрації

5.       Продовжити поширення позитивного досвіду з різних напрямків правоосвітньої діяльності загальноосвітніх навчальних закладів Гребінківського району.

2016 рік

Гребінківської

райдержадміністрації

Начальник Гребінківського