ПРОТОКОЛ № 3 2018 рік

Версія для друкуВерсія для друку

ПРОТОКОЛ № 3

засідання міжвідомчої координаційно-методичної

ради з правової освіти населення

 

13 липня 2018 року                                                                  м. Гребінка

 

Присутні – 11

Головуючий – Запорожець С.В.

Секретар –  Перепелиця Н.В.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

 

1.    Про виконання Програми правової освіти населення на 2016-2020 роки Гребінківського району за 1 півріччя 2018 року.

 2.   Про стан виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» на території Гребінківського району в частині  надання  безоплатної первинної та вторинної правової допомоги в 1 півріччі 2018року

 3. Про організацію та проведення правопросвітницьких заходів  з популяризації правових знань Гребінківським бюро правової допомоги в 1 півріччі 2018року.

 

 

 

І.Слухали: завідувача юридичного сектору апарату райдержадміністрації Децик А.В., яка ознайомила присутніх з станом виконання Програми правової освіти населення на 2016-2020 роки Гребінківського району за 1 півріччя 2018 року.

 

 

Вирішили:

1. МКМР при Гребінківській РДА з правової освіти населення:

 

1.1 Забезпечити контроль щодо виконання заходів Програми правової освіти населення району на 2016-2020 роки;

1.2  Забезпечити виконання заходів Програми правової освіти населення району на 2016 -2020 роки у 2018 році

1.3 Залучати членів  МКМР  до проведення правоосвітніх заходів та проведення правороз'яснювальної роботи серед населення;

1.4 Відділу «Гребінківське бюро правової допомоги» / З. Скляр/ активізувати роботу щодо забезпечення зростання правової спроможності територіальних громад шляхом проведення кущових семінарів, тренінгів для посадових осіб місцевого самоврядування видання  і розповсюдження методичних матеріалів та виступів у ЗМІ.                                                                             

2. Відповідальному секретарю  МКМР з правової освіти населення довести до відома членів МКМР з правової освіти населення, рекомендації МКМР з правової освіти населення.

3. Контроль за виконанням рекомендацій покласти на завідувача юридичного сектору апарату райдержадміністрації Децик А.В.

 

ІІ.  Слухали: заступника начальника відділу «Гребінківське бюро правової допомоги»  З. Скляр, яка ознайомила присутніх з станом виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» на території Гребінківського району в частині надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги в 1 півріччі 2018 року.

 

     Вирішили:

2. Юридичному сектору апарату Гребінківської районної державної адміністрації:

2.1 Постійно тримати на контролі стан виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» на території Гребінківського району.

 

2. Гребінківському бюро правової допомоги проводити організаційну, інформаційну і роз'яснювальну роботу серед населення та окремих його соціально захищених категорій з метою виконання  Закону України «Про безоплатну правову допомогу» на території Гребінківського району, реалізації права на безоплатну правову допомогу, створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя.

 

IIІ. Слухали: заступника начальника відділу «Гребінківське бюро правової допомоги»  З. Скляр, яка ознайомила присутніх з станом організації та проведення правопросвітницьких заходів з популяризації правових знань на території  Гребінківського району у 1 півріччі 2018 року.

 

  Вирішили:

  3. МКМР при Гребінківській РДА з правової освіти населення:

 

3.1  Забезпечити проведення спільних прийомів громадян у Громадській приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги Гребінківським бюро правової допомоги з державними службовцями структурних підрозділів Гребінківської райдержадміністрації.;

3.2. Продовжити  правоосвітницьку роботу серед шкільної та студентської молоді шляхом організації та проведення лекцій, виступів, відкритих уроків, ігрових форм та под. з метою формування в молодого покоління правової культури, соціальної активності, правової свідомості, активної життєвої позиції ;

3.3 Залучати членів  МКМР  до проведення правоосвітніх заходів та проведення правороз'яснювальної роботи серед населення;

3.4 Відповідальному секретарю  МКМР з правової освіти населення довести до відома членів МКМР  рекомендації МКМР з правової освіти населення.

3.5. Контроль за виконанням рекомендацій покласти на заступника начальника відділу «Гребінківське бюро правової допомоги»  З. Скляр.

 

 

 

 

Голова ради:                                                                  С.В. Запорожець

 

Секретар:                                                                        Н.Перепелиця

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРЕБІНКІВСЬКА

РАЙОННА МІЖВІДОМЧА КООРДИНАЦІЙНО-МЕТОДИЧНА РАДА З ПРАВОВОЇ ОСВІТИ НАСЕЛЕННЯ

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

13 липня 2018 року                                                            м. Гребінка

 

 Про стан виконання Програми правової освіти

 населення на 2016-2020 роки Гребінківського

 району за 1 півріччя 2018 року.

 

       Заслухавши та обговоривши доповідь  завідувача юридичного сектору апарату райдержадміністрації Децик А.В., Гребінківська районна МКМР з правової освіти населення рекомендує:

 

1. МКМР при Гребінківській РДА з правової освіти населення

 

1.1Забезпечити контроль щодо виконання заходів Програми правової освіти населення району на 2016-2020 роки;

 

1.2 Залучати членів  МКМР  до проведення правоосвітніх заходів та проведення правороз'яснювальної роботи серед населення;

 

1.3 Відділу «Гребінківське бюро правової допомоги» / З. Скляр/ активізувати роботу щодо забезпечення зростання правової спроможності територіальних громад шляхом проведення кущових семінарів, тренінгів для посадових осіб місцевого самоврядування видання  і розповсюдження методичних матеріалів та виступів у ЗМІ;

                                                                           

1.4. Відповідальному секретарю  МКМР з правової освіти населення довести до відома членів МКМР з правової освіти населення, рекомендації МКМР з правової освіти населення.

 

 

 

 

Голова ради                                                Запорожець С.В.

 

 

 

 

 

 

 

ГРЕБІНКІВСЬКА

РАЙОННА МІЖВІДОМЧА КООРДИНАЦІЙНО-МЕТОДИЧНА РАДА З

ПРАВОВОЇ ОСВІТИ НАСЕЛЕННЯ

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

13 липня 2018 року                                                                        м. Гребінка

 

Про стан виконання Закону України

«Про безоплатну правову допомогу»

на території Гребінківського району

в частині  надання  безоплатної

первинної та вторинної правової

допомоги в 1 півріччі 2018 році

 

 

     Заслухавши та обговоривши доповідь заступника начальника відділу «Гребінківське бюро правової допомоги»  З. Скляр Гребінківська районна МКМР з правової освіти населення рекомендує :

 

1. МКМР при Гребінківській РДА з правової освіти населення:

 

1.1 Постійно тримати на контролі стан виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» на території Гребінківського району.

 

1.2. Гребінківському бюро правової допомоги проводити організаційну, інформаційну і роз'яснювальну роботу серед населення та окремих його соціально захищених категорій з метою виконання  Закону України «Про безоплатну правову допомогу» на території Гребінківського району, реалізації права на безоплатну правову допомогу, створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя.

1.3 Контроль за виконанням рекомендацій покласти на заступника начальника відділу «Гребінківське бюро правової допомоги»  З. Скляр.

 

 

 

Голова ради                                                Запорожець С.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРЕБІНКІВСЬКА

РАЙОННА МІЖВІДОМЧА КООРДИНАЦІЙНО-МЕТОДИЧНА РАДА З ПРАВОВОЇ ОСВІТИ НАСЕЛЕННЯ

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

 13 липня 2018 року                                                                   м. Гребінка

 

Про організацію та проведення

правопросвітницьких заходів

з популяризації правових знань

Гребінківським бюро правової

допомоги в 1 півріччі 2018 році

 

     Заслухавши та обговоривши доповідь заступника начальника відділу «Гребінківське бюро правової допомоги»  З. Скляр Гребінківська районна МКМР з правової освіти населення рекомендує :

 

1. МКМР при Гребінківській РДА з правової освіти населення:

 

1.1  Забезпечити проведення спільних прийомів громадян у Громадській приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги Гребінківським бюро правової допомоги з державними службовцями структурних підрозділів Гребінківської райдержадміністрації.;

1.2 Продовжити  правоосвітницьку роботу серед шкільної та студентської молоді шляхом організації та проведення лекцій, виступів, відкритих уроків, ігрових форм та под. з метою формування в молодого покоління правової культури, соціальної активності, правової свідомості, активної життєвої позиції ;

1.3 Залучати членів  МКМР  до проведення правоосвітніх заходів та проведення правороз'яснювальної роботи серед населення;

1.4 Відповідальному секретарю  МКМР з правової освіти населення довести до відома членів МКМР  рекомендації МКМР з правової освіти населення.

1.5 Контроль за виконанням рекомендацій покласти на заступника начальника відділу «Гребінківське бюро правової допомоги»  З. Скляр.

 

 

 

 

Голова ради                                                Запорожець С.В

 

 

 

 

 

 

РЕГЛАМЕНТ

міжвідомчої координаційно-методичної ради з

правової освіти населення при Гребінківській

районній державній адміністрації

 

     13 липня 2018 року                                                                        м. Гребінка

 

09.00 -09.30 - реєстрація учасників

09.30 - 09.35 - відкриття засідання

 

Вступне слово ––голови  Гребінківської районної МКМР з правової освіти населення Запорожця Сергія Вікторовича

Перше питання

 

Доповідає : Децик Алла Вячеславівна

09.35  - Виступ  10 хвилин

09.45 - Обговорення закінчено. По першому питанню підготовлені рекомендації. Чи є у членів МКМР пропозиції та зауваження ? Пропоную прийняти за основу підготовлені рекомендації.

 

Друге питання

Доповідає : Скляр Зоя Миколаївна

10.00 – Виступ 10 хвилин

10.10 - Обговорення закінчено. По другому питанню підготовлені рекомендації. Чи є у членів МКМР пропозиції та зауваження ? Пропоную прийняти за основу підготовлені рекомендації.

 

Третє питання

Доповідає : Скляр Зоя Миколаївна

10.15 – Виступ 10 хвилин

10.25 - Обговорення закінчено. По третьому питанню підготовлені рекомендації. Чи є у членів МКМР пропозиції та зауваження ? Пропоную прийняти за основу підготовлені рекомендації.

 

 

10.35-10.50 - Закриття засідання .

10.50-11.00 - Прес – конференція по підсумках проведеного засідання                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

СПИСОК

присутніх на засіданні методично-координаційної

 ради з правової освіти населення при Гребінківській районній державній адміністрації

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Підпис

1.

Запорожець Сергій Вікторович

Голова ради - перший заступник голови Гребінківської районної державної адміністрації

 

2.

Скляр Зоя Миколаївна

Заступник начальника відділу «Гребінківське бюро правової допомоги»– заступник голови Ради

 

3.

Перепелиця Наталія Віталіївна

Секретар Ради -  юрисконсульт відділу освіти,молоді та спорту райдержадміністрації

 

Члени Ради

 

4.

Носова Наталія Станіславівна

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації

 

 5..

Капелька Ростислава Ростиславівна

Начальник відділу культури та архівної справи Гребінківської райдержадміністрації

 

6.

Даценко Валентина Василівна

Директор Гребінківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

7.

Федоренко Тетяна Володимирівна

Завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації

 

8.

Сахно Василь Петрович

Начальник юридичного відділу Гребінківської районної ради

 

9.

Лакуша Наталія Олексіївна

Редактор районної газети «Гребінчин край»

 

10. 

Малишенко Любов Миколаївна

Директор телестудії «Гребінка»

 

11.

Децик Алла Вячеславівна

Завідувач юридичного сектору апарату райцдержадміністрації

 

         

                

 

 

 

                                                                   

Наверх ↑