ПРОТОКОЛ № 3 засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення 2019

Версія для друкуВерсія для друку

ПРОТОКОЛ № 3

засідання міжвідомчої координаційно-методичної

ради з правової освіти населення

 

13 вересня 2019 року                                                                  м. Гребінка

 

Присутні – 12

Головуючий – Запорожець С.В.

Секретар –  Черницька В.В.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

 1. Про виконання Програми правової освіти населення на 2016-2020 роки Гребінківського району в І півріччі 2019 року.

 2. Про організацію та проведення правопросвітницьких заходів з популяризації правових знань на території Гребінківського району  з метою реалізації проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО»  відділом «Гребінківське бюро правової допомоги» у 1 півріччі 2019 року.

 3. Про стан виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» на території Гребінківського району в частині  надання  безоплатної первинної та вторинної правової допомоги в  І півріччі 2019 року.

 4. Про роботу із сім'ями, які опинились в складних життєвих обставинах.

 

 

 

 І. Слухали: завідувача юридичного сектору апарату райдержадміністрації Децик А.В., яка ознайомила присутніх з станом виконання Програми з правової освіти населення на 2016-2020 рік у 1 півріччі 2019 року.

 

Вирішили:

 

1. МКМР при Гребінківській РДА з правової освіти населення:

 1. Проводити інформування членів МКМР про час та місце проведення засідання МКМР;

 2. Забезпечити виконання заходів Програми правової освіти населення району на 2016-2020 роки у 2019 році.

 3. Забезпечити контроль щодо виконання рекомендацій МКМР з правової освіти населення;

2. Відділу освіти, молодв та спорту Гребінківської РДА продовжити роботу по інформуванню в учнівської молоді правової культури, соціальної активності шляхом проведення різноманітних заходів правового характеру, правової свідомості, активної життєвої  позиції.

3. Відповідальному секретарю  МКМР з правової освіти населення довести до відома членів МКМР з правової освіти населення, відповідні рекомендації.

 

IІ. Слухали: головного спеціаліста відділу «Гребінківське бюро правової допомоги» Маковську Ю.І., яка ознайомила присутніх про організацію та проведення правопросвітницьких заходів з популяризації правових знань на території Гребінківського району відділом «Гребінківське бюро правової допомоги» у 1 півріччі 2019 року.

 

 

Вирішили:

 

 1. МКМР при Гребінківській РДА з правової освіти населення:

 

 1. Продовжити  проведення правопросвітницьких заходів з популяризації правових знань на території  Гребінківського району;

1.3 Залучати членів  МКМР  до проведення правопросвітницьких заходів та проведення правороз'яснювальної роботи серед населення;

1.4  Відділу «Гребінківське бюро правової допомоги» активізувати роботу щодо забезпечення зростання правової спроможності територіальних громад шляхом проведення семінарів, тренінгів для посадових осіб місцевого самоврядування, видання  і розповсюдження методичних матеріалів та виступів у ЗМІ.                                                                            

2. Відповідальному секретарю  МКМР з правової освіти населення довести до відома членів МКМР з правової освіти населення, відповідні рекомендації.

3. Контроль за виконанням рекомендацій покласти на головного спеціаліста відділу «Гребінківське бюро правової допомоги»  Ю.І. Маковську та головного спеціаліста відділу «Гребінківське бюро правової допомоги» В.В. Черницьку.

 

ІІІ.Слухали: головного спеціаліста відділу «Гребінківське бюро праової допомоги» Маковську Ю.І., яка ознайомила присутніх про стан виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» на території Гребінківського району в частині  надання  безоплатної первинної та вторинної правової допомоги в 1 півріччі 2019 року.

 

 

Вирішили :

 

 1. МКМР при Гребінківській РДА з правової освіти населення:

 

 1. Продовжити  правопросвітницьку роботу серед населення району та шкільної молоді, шляхом організації та проведення лекцій, виступів, конференцій, відкритих уроків, ігрових форм та інше) з метою, підвищення правової культури, соціальної активності, правової свідомості, активної життєвої позиції;

 2. Гребінківському бюро правової допомоги проводити організаційну, інформаційну, роз'яснювальну роботу серед населення з метою виконанання Закону України « Про безоплатну правову допомогу» на території Гребінківського району.

 3. Залучати членів  МКМР  до проведення правопросвітницьких заходів та проведення правороз'яснювальної роботи серед населення;

2. Відповідальному секретарю  МКМР з правової освіти населення довести до відома членів МКМР  рекомендації МКМР з правової освіти населення.

3. Контроль за виконанням рекомендацій покласти на головного спеціаліста відділу «Гребінківське бюро правової допомоги»  Ю.І. Маковську та головного спеціаліста відділу «Гребінківське бюро правової допомоги» В.В. Черницьку.

 

 

ІV. Слухали: директора Гребінківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, яка ознайомила присутніх про роботу із сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

Вирішили:

 

1. МКМР при Гребінківській РДА з правової освіти населення:

 

 1. Залучати членів  МКМР  до проведення правопросвітницьких заходів та проведення правороз'яснювальної роботи серед населення.

 2. Активно проводити профілактичні бесіди з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 3. Проводити зустрічі з працівниками правоохоронних органів, структурними підрозділами Гребінківської райдержадміністрації з метою виявлення сімей (осіб), які перебувають в складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей.

 

2. Відповідальному секретарю  МКМР з правової освіти населення довести до відома членів МКМР  рекомендації МКМР з правової освіти населення.

 

 

 

 

 Голова ради:                                                                             С.В.Запорожець

 

Секретар:                                                                        В.В. Черницька

 

 

 

                     

 

Наверх ↑