Про «Нерест-2018» на Гребінківщині

Про «Нерест-2018» на Гребінківщині

З метою забезпечення охорони та збереження в належному стані середовища перебування, шляхів міграції і місць природного відтворення (нерестовищ) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах забороняється вилов риби у нерестовий період та відповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області №44 від 20.03.2018 р. із 1 квітня по 9 червня (включно) поточного року заборонено лов (добування) риби у весняно-літній період в акваторії Кам’янського водосховища у межах області з його стометровою прибережною захисною смугою, визначеною Водним кодексом України, й акваторії Кременчуцького водосховища у межах адміністративної території Полтавської області, включно з акваторією Сулинської затоки з її стометровою прибережною захисною смугою. У всіх інших рибогосподарських водних об’єктах на теренах краю вилов риби заборонено з 1 квітня по 20 травня (включно), а у придаткових системах річок – із 1 квітня по 29 червня поточного року.

На період нересту риби в місцях, які оголошені нерестовищами, заборонено пересування всіх плавучих засобів (за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.), крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів. Водночас дозволено любительський лов риби на період весняно-літньої заборони на лов (добування) водних біоресурсів у межах Кам’янського, Кременчуцького водосховищ і на малих річках однією поплавкою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом із блешнею з берега в межах населених пунктів, за винятком місць нерестовищ, вказаних нижче.

Відділ агропромислового

розвитку райдержадміністрації