Про стан проведення комплексу весняно-польових робіт в сільськогосподарських підприємствах району

Про стан проведення комплексу весняно-польових робіт

в сільськогосподарських підприємствах району

Надзвичайно важливим заходом, спрямованим на реалізацію в поточному році завдань зі стабілізації та зростання виробництва продукції рослинництва є проведення комплексу весняних польових робіт. З настанням сприятливих погодно-кліматичних умов сільськогосподарські підприємства району активно включились в проведення весняно-польових робіт.

Станом на 21.05.2018 року в господарствах  проведено посів ярих  культур на площі 17880 га, з них:

Ячмінь ярий  – 700 га;

Горох – 20 га;

Овес – 10 га;

Сояшник – 5500 га;

Соя – 3000 га;

Кукурудза на зерно – 8300 га;

Однорічні трави – 60 га;

Багаторічні – 60 га.

В районі проводиться організаційна робота по своєчасному збору оперативної інформації про весняно-польових робіт в сільськогосподарських підприємствах та селянсько-фермерських господарствах. Також проводиться робота із керівниками господарств, щодо  забезпечення матеріально-технічними ресурсами для своєчасного проведення весняно-польових робіт.

Тож є всі передумови, що сільгосппідприємства усіх форм власності організовано проведуть комплекс весняно-польових робіт, що дасть змогу забезпечити продовольчу безпеку району на 2018-2019 маркетинговий рік.

Головний спеціаліст відділу

агропромисловового розвитку

райдержадміністрації                                                                                  Анастасія РЕМЕЗОВА