Їх розшукують Збройні Сили України

Їх розшукують

Збройні Сили України

Військовою службою правопорядку у Збройних силах України розшукуються військовослужбовці, які самовільно залишили військові частини.

По Гребінківському району

1. Прокопець Борис Анатолійович, 1978 року народження, житель м. Гребінка. Військовою прокуратурою Харківського гарнізону 04.11.2014 року порушена кримінальна справа за ч. 3 ст. 407 Кримінального Кодексу України.

2. Шершень Андрій Андрійович, 1975 року народження, житель с. Короваї Гребінківського району. Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону 25.02.2015 року порушена кримінальна справа за ч. 2 ст. 407 Кримінального Кодексу України.

3. Андрієвський Дмитро Володимирович, 1990 року народження, житель м. Гребінка. Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону 17.11.2017 року порушена кримінальна справа за ч. 2 ст. 408 Кримінального Кодексу України.

4. Ломака Геннадій Сергійович, 1974 року народження, житель м. Гребінка.

5. Палка Олександр Сергійович,  1983 року народження, житель м. Гребінка.

Зональний відділ

Військової служби правопорядку